...

Dodatkowe usługi

DEKOROWANIE OKIEN

DEKOROWANIE OKIEN

Puste okna oznaczają brak przytulności, intymności oraz możliwości wyciszenia się i odpoczynku we własnym domu, dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie zasłon, firan, rolet lub innych dekoracji do każdego wnętrza. W naszym studio znajdziesz ogromny wybór tkanin, dedykowanych każdemu rodzajowi dekoracji okiennych, szeroki wachlarz asortymentu, kolorów i faktur oraz naszych doradców, czekających właśnie na Ciebie. Przyjedziemy zmierzyć Twoje okna, przygotujemy satysfakcjonująca ofertę, zaproponujemy najlepsze rozwiązania, wręczymy Ci gotowy produkt, a nawet go powiesimy. Spróbujesz?

PRANIE ZASŁON, FIRAN I ROLET - MODELOWANIE WRAZ Z PRASOWANIEM

Pranie dekoracji okiennych to prawdziwa zmora naszych Klientów. Niejednokrotnie słyszeliśmy o problemach wynikających z potrzeby wykonania tej czynności, nie tylko w ogromnych domach, biurowcach i bardzo wysokich pomieszczeniach, ale także standardowych mieszkaniach. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy nie mają czasu i chęci, oferując kompleksową usługę prania firan, zasłon oraz rolet. Ściągniemy, wypierzemy, dostarczymy oraz powiesimy wyprasowane dekoracje, podczas kiedy Ty będziesz odpoczywać, cieszyć się wolnym czasem z bliskimi i pustą pralką! Brzmi dobrze? Skorzystaj z naszej usługi.

PRANIE ZASŁON, FIRAN I ROLET - MODELOWANIE WRAZ Z PRASOWANIEM PRANIE ZASŁON, FIRAN I ROLET - MODELOWANIE WRAZ Z PRASOWANIEM
DEKOROWANIE ŚCIAN

DEKOROWANIE ŚCIAN

Zaletą współpracy z naszym studio jest to, że w naszym zespole posiadamy szereg najlepszych fachowców z branży wnętrzarskiej oraz budowlanej. Naszym wykonawcom niestraszne jest nie tylko malowanie ścian, ale i montaż bardziej pracochłonnych i problematycznych dekoracji ściennych, takich jak: płyty betonowe, miękkie dekoracje ścienne, przestrzenne panele, forniry kamienne, sztukateria oraz mchy. Twój wykonawca nie ma czasu? A może nie możesz znaleźć odpowiedniego fachowca? Skontaktuj się z nami!

KLEJENIE TAPET

Przeliczanie ilości rolek i brytów, montaż tapety na zakładkę, dopasowanie do siebie wzorów, właściwe umiejscowienie kleju (na ścianę, czy tapetę?) – jeśli to wszystko brzmi dla Ciebie jak czarna magia oraz przyprawia Cię o prawdziwe zawroty głowy, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Klejenie tapet wielkoformatowych, ale także tradycyjnych, to prawdziwe wyzwanie nie tylko dla niedoświadczonych wykonawców. Jedna pomyłka i tapety nie da się uratować, dlatego poza usługą doboru tapety, przeliczenia jej ilości oraz zamówienia materiału, proponujemy usługi naszych wykwalifikowanych tapeciarzy, którzy mają na swoim koncie wiele udanych realizacji i lata doświadczeń.

KLEJENIE TAPET KLEJENIE TAPET
WYKONANIE TYNKU DEKORACYJNEGO

WYKONANIE TYNKU DEKORACYJNEGO

Nie znasz nikogo, kto potrafi profesjonalnie położyć tynk strukturalny, wymagający doświadczenia oraz precyzji? Nie przejmuj się! U nas nie tylko zakupisz produkt niezbędny do wykonania efektownego tynku dekoracyjnego, ale także skorzystasz z usług profesjonalistów, z którymi współpracujemy. Nasi wykonawcy, szkoleni we Włoszech, potrafią wyczarować efektowne, wodoodporne dekoracje, imitujące marmur, płyty betonowe lub granit, które z łatwością przeniosą na ściany Twojego domu. W Fantazja Homedecor oferujemy bezbłędny pomiar wnętrza oraz dokładne wyliczenie ilości niezbędnego materiału.

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI OTRZYMUJESZ

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z NAMI?

Umów się na wideo konsultację z naszym ekspertem, który pomoże Ci spełnić Twoje fantazje i udekorować wnętrze Twoich marzeń.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ>
fantazja homedecor fantazja homedecor
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Dodatkowe usługi Dodatkowe usługi
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.