...

Rolety i żaluzje

Rolety i żaluzje

Rolety i żaluzje to jeden z istotnych aspektów wystroju wnętrza. Elementy tego rodzaju pełnią przede wszystkim praktyczną funkcję, jednak ich design w dużej mierze wpływa na charakter pomieszczeń. Dlatego w naszej ofercie dostępne są nowoczesne rozwiązania, w których funkcjonalność idzie w parze z najwyższej jakości wykonaniem.

Nowoczesne żaluzje wewnętrzne

Żaluzje pozwalają na ograniczenie ilości światła, które dostaje się do pomieszczeń. Nowoczesne żaluzje wewnętrzne zapewniają optymalną kontrolę nad naświetleniem pokoju, dlatego stanowią doskonałe uzupełnienie przestrzeni, a jednocześnie mają ogromny wpływ na jej funkcjonalność. Wykonane z wysokiej jakości materiałów doskonale komponują się ze współczesną architekturą. Poszczególne modele żaluzji są zaprezentowane na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która umożliwi wybór odpowiedniego modelu do Twojego wnętrza.

Żaluzje drewniane

Drewno jest jednym z najpopularniejszych elementów konstrukcyjnych i materiałów wykończeniowych. Łączy w sobie elegancję i trwałość. Dlatego nowoczesne żaluzje drewniane to

propozycja dla osób, które cenią sobie klasyczne wykończenie wnętrza z nutką nowoczesnego designu. Wysoka jakość materiałów zastosowanych do produkcji przekłada się na wytrzymałość żaluzji. Ich dodatkowym atutem jest łatwość czyszczenia z kurzu i innych zabrudzeń.

Żaluzje plisowane bezinwazyjne

To rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w celu częściowego lub całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Nasze rolety wewnętrzne powstają na indywidualne zamówienie. Oznacza to, iż konieczna jest wizyta u Klienta w celu wykonania pomiarów okien, w których mają znaleźć się żaluzje plisowane bezinwazyjne.

Sortowanie
Nie znaleziono pasujących wyników

FILTROWANIE

wyczyść
MARKA
pokaż więcej
TWORZYWO

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z NAMI?

Umów się na wideo konsultację z naszym ekspertem, który pomoże Ci spełnić Twoje fantazje i udekorować wnętrze Twoich marzeń.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ>
fantazja homedecor fantazja homedecor
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.