...

Karnisze

Karnisze

Pomimo mody na rolety zewnętrzne, nadal wiele osób nie wyobraża sobie, aby w mieszkaniu nie było firan czy zasłon. Do ich zawieszenia niezbędne są jednak karnisze. Na rynku dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju tych produktów — od barokowych, mocno zdobionych karniszy dekoracyjnych, po nowoczesne – minimalistyczne, ale w wielu kolorach, rozmiarach i z różnych materiałów: drewna, metalu albo plastiku. Dzięki tak dużej różnorodności każdy Klient może wybrać taki model, który najlepiej spełni jego oczekiwania. Wśród wielu dostępnych wariantów sporą popularnością cieszą się także szyny zasłaniane listwą sztukateryjną — nierzadko wyposażone w oświetlenie LED, które nadaje powieszonym materiałom nowego, bardziej ekskluzywnego, charakteru.

Praktyczny karnisz elektryczny

W ofercie naszej firmy Klienci znajdą nie tylko karnisze manualne, ale też karnisze elektryczne, dzięki którym rozsunięcie firan czy zasłon będzie wymagało jedynie naciśnięcia odpowiedniego przycisku. Ten rodzaj karniszy jest idealnym rozwiązaniem dla osób często przesuwających firany lub korzystających z zasłon do zaciemniania okien na noc. Elektryczne modele zapobiegają szarpaniu delikatnej tkaniny, co przekłada się na większą żywotność samych firan. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty — skontaktuj się z naszym salonem.

Dlaczego wciąż warto montować karnisze?

Urządzanie domu czy mieszkania to radość, a jednym z kluczowych elementów jest dla wielu osób wyposażenie okien w firany i zasłony. Zarówno eleganckie długie, jak i tradycyjne krótkie dekoracje okienne powinny zawisnąć na łatwych w obsłudze karniszach. Takie rozwiązanie dopełni całości aranżacji. Niezależnie od tego, czy masz pomysł na swoje okna, czy brakuje Ci inspiracji i szukasz odpowiedniego karnisza elektrycznego albo manualnego — odwiedź Studio dekoracji wnętrz Fantazja Homedecor w Opolu i spotkaj się z naszym ekspertem.

Sortowanie
Nie znaleziono pasujących wyników

FILTROWANIE

wyczyść
MARKA
pokaż więcej
TWORZYWO

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z NAMI?

Umów się na wideo konsultację z naszym ekspertem, który pomoże Ci spełnić Twoje fantazje i udekorować wnętrze Twoich marzeń.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ>
fantazja homedecor fantazja homedecor
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.