Vescom

Nasza kolekcja składa się z winylowych i tekstylnych oklein ścienych, które są u nas dostępne w 90 wzorach i ponad 2000 kolorów. Natomiast dzięki aplikacji Digital Wallcollection i nadrukom +print można teraz mieć własny wkład w projektowanie winylowych pokryć ścian. Digital Wallcollection to internetowa kolekcja winylowych oklein ściennych. Za pomocą programu Digital Wallcreator można dostosować dostępne wzory oklein do swoich wymogów i umieścić je na ścianach wirtualnego pomieszczenia. Oferujemy też usługę Vescom +print, która umożliwia nadrukowanie na okleinach ściennych wybranych przez siebie obrazów.

Winylowe okleiny ścienne

Winyl jest bardzo funkcjonalnym materiałem do wystroju ścian. W połączeniu z bawełnianym nośnikiem jest niezwykle solidny, trwały, odporny na światło, przebarwienia, zarysowania i uderzenia. Ponadto wygląda jednolicie po nałożeniu i jest łatwy w konserwacji. Wszystko to sprawia, że nasze winylowe okleiny ścienne można śmiało eksploatować przez okres dziesięciu do piętnastu lat.

Winylowe okrycia ścienne Vescom ą doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wytrzymałe i higieniczne pokrycie ścian. Mogą być stosowane w pomieszczeniach, które muszą spełniać najbardziej surowe wymogi czystości, gdyż dzięki zawartej w nich formule Bio-Pruf mają właściwości antybakteryjne i higieniczne. Bio-Pruf hamuje rozwój mikroorganizmów i ogranicza namnażanie się bakterii, pleśni i grzybów. Ponadto okleiny ścienne dostępne są z powłoką Tedlar, zapewniającą dodatkową ochronę przed powstawaniem plam i działaniem chemikaliów.

Tekstylne okleiny ścienne

Tekstylne okleiny ścienne Vescom nadają wnętrzu naturalny charakter. Okleiny bawełniane, lniane, jedwabne i z włókien syntetycznych – oferujemy szeroką gamę materiałów zróżnicowanych pod względem ciepła i mnogości zastosowań. Są dostępne w wielu kolorach i wzorach i idealnie pasują do wystroju zarówno mieszkań, jak i pomieszczeń biznesowych. Tekstylne okleiny ścienne Vescom ożywią każde wnętrze.