Nagrody

Kolejny raz Benjamin Moore wygrał w badaniu satysfakcji Klientów!

Tym razem w dwóch kategoriach – farb wewnętrznych i lakierobejc zewnętrznych. W badaniu „Paint Satisfaction Study 2016” przeprowadzonym przez słynny J.D. Power, Benjamin Moore zdeklasował rywali, otrzymując najwyższą punktację w kategorii farb wewnętrznych oraz lakierobejc do zastosowań zewnętrznych.

Na 1000 maksymalnych punktów w skali ocen w pierwszej kategorii marka otrzymała 836, w drugiej 814 punktów.

J.D. Power mierzy satysfakcję Klientów / użytkowników farb i lakierobejc biorąc pod uwagę sześć czynników: aplikację, sposób oznaczenia i jasność instrukcji, trwałość, cenę, dostępną ofertę oraz odpowiedzialność / gwarancję producenta.

Przeprowadzone badanie objęło 16 128 respondentów, którzy dokonali zakupu i aplikowali wspomniane kategorie produktów w trakcie ostatnich 12 miesięcy.

Dlaczego Natura® jest zdrowsza niż farby „ZERO LZO”?

Uwaga: Bezemisyjna to nie to samo, co „Zero LZO”…

Opatentowana technologia produkcji farb z linii Natura® i specjalny proces destylacji pozwoliły na wyeliminowanie uciążliwego zapachu towarzyszącego malowaniu tradycyjnymi farbami.

Farby z rodziny Natura® korzystnie wpływają na jakość powietrza we wnętrzach, w których zostały zastosowane i dbają o zdrowie alergików i astmatyków.

Prestiżowy Certyfikat ASTHMA & ALLERGY FRIENDLY™

Drugie bardzo ważne wyróżnienie to certyfikat „Allergy & Asthma Friendly” wydany przez słynną amerykańską fundację dla farb z linii NATURA.